Tora Makina A.Ş. olarak, iş sağlığı ve güvenliği (İSG) konusunda büyük önem atfederiz ve çalışanlarımızın güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamında görevlerini yerine getirebilmeleri için sürekli çaba gösteririz. Bu bağlamda, iş sağlığı ve güvenliği politikamız, tüm çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvende olduğundan emin olmak ve iş kazalarını ve mesleki hastalıkları en aza indirmek için gerekli önlemleri almak üzerine kuruludur.Tora Makina A.Ş. olarak, iş sağlığı ve güvenliği (İSG) konusunda büyük önem atfederiz ve çalışanlarımızın güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamında görevlerini yerine getirebilmeleri için sürekli çaba gösteririz. Bu bağlamda, iş sağlığı ve güvenliği politikamız, tüm çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvende olduğundan emin olmak ve iş kazalarını ve mesleki hastalıkları en aza indirmek için gerekli önlemleri almak üzerine kuruludur.
YASALARA VE STANDARTLARA UYUM

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yasal düzenlemelere, yönetmeliklere ve standartlara eksiksiz bir şekilde uyarız.
RİSK DEĞERLENDİRİLMESİ VE YÖNETİMİ

İşyerinde meydana gelebilecek riskleri önceden değerlendiren ve bu riskleri en aza indirmek için uygun önlemleri alan bir risk yönetimi süreci uygularız.
EĞİTİM VE FARKINDALIK

Çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçli ve eğitimli olmalarını sağlamak amacıyla düzenli olarak İSG eğitimleri ve seminerleri düzenleriz.
ACİL DURUM PLANLAMASI

Olası acil durumlar için etkili ve hızlı bir şekilde müdahale edebilmek amacıyla, acil durum planları ve prosedürleri oluşturur ve düzenli olarak tatbikatlar gerçekleştiririz.
İSG PERFORMANSINI İZLEME VE DEĞERLENDİRME

İş sağlığı ve güvenliği performansımızı sürekli izler ve değerlendirir, gerekli iyileştirme ve önleyici tedbirleri zamanında alırız.
İŞBİRLİĞİ VE İLETİŞİM

İş sağlığı ve güvenliği konularında çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle etkin iletişim ve işbirliği içinde oluruz.
İYİLEŞTİRME

İş sağlığı ve güvenliği alanında sürekli iyileştirme ve gelişme için çalışır, yeni teknolojiler ve uygulamaları takip ederiz.
Tora Makina A.Ş. olarak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda kararlılıkla çalışarak, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvende ve sağlıklı bir ortamda görevlerini yerine getirmelerini sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu sayede, sürdürülebilir büyüme ve başarıyı elde etmeyi amaçlıyoruz.BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN


* İş başvurusu için yazıyorsanız kutucuğu işaretleyiniz.
MANİSA
MANİSA OSB 4.KISIM 418. CADDE NO:1 YUNUSEMRE/MANİSA
(BİZE ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYIN)
info@toramakina.com
+90 236 214 00 23 - 0850 396 86 72
ESKİŞEHİR
75. YIL OSB MAHALLESİ 109. CAD NO:2
(BİZE ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYIN)
info@toramakina.com
+90 236 214 00 23 - 0850 396 86 72